ZAPOSLITEV
26th August 2021
Strojni ključavničar (m/ž)

Iščemo kandidata za delovno mesto

STROJNI KLJUČAVNIČAR (m/ž)

Iščete delo v urejenem okolju in imate izkušnje na področju varjenja?

Zaradi širitve ekipe in povečanega obsega dela v Doorson ekipo vabimo odgovorno, natančno in iznajdljivo osebo, ki si želi sodelovanja s strokovnim in tehnološko naprednim podjetjem.

Postanite del zgodbe podjetja, kjer skrbimo za inovativne rešitve na področju avtomatskih drsnih vrat in smo specialisti z lastnim razvojem, proizvodnjo ter tehnologijo.

Vaše naloge bodo obsegale

  • izdelava Fe konstrukcij požarnih vrat,
  • razrez profilov,
  • obdelava profilov (rezkanje, vrtanje, ...),
  • MIG-MAG varjenje,
  • brušenje varilnih mest,
  • končna sestava vrat (okvirji, sklopi, ...) in
  • ostala dela po navodilih vodje (enostavnejše obdelave, sestava manjših mehanskih sklopov, pakiranje in priprava na odpremo).

* Operacije varjenja predstavljajo manjši del delovnega časa, zato je zaželena univerzalnost.

Pričakujemo

  • znanje in izkušnje varjenja - izpit ni potreben,
  • dokončana poklicna ali srednješolska izobrazba strojne smeri (III.-IV. stopnja),
  • zaželene izkušnje s področja Rf TIG varjenja,
  • avtokontrola, samoiniciativnost, vestnost in natančnost,
  • delavnost, zanesljivnost in odgovornost,
  • vozniški izpit B kategorije,
  • pozitiven odnos do dela in sodelavcev.

Nudimo

  • delo v urejenem, inovativnem in tehnološko naprednem okolju,
  • možnost dodatnega usposabljanja in izobraževanja na strokovnem področju,
  • nagrajevanje uspešnosti, možnost napredovanja,
  • dinamično in zanimivo delo,
  • skrb za zadovoljstvu pri delu,
  • krepitev timskega druženja.

Delovno mesto

  • poskusno delo 3 mesece,
  • poln (8-urni) delovnik,
  • zaposlitev za določen čas, z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas.

Vaše prijave z dokazili o izobrazbi, ocenami in kratkim življenjepisom zbiramo na elektronskem naslovu zaposlitev@doorson.si ter na naslovu sedeža podjetja DOORSON d.o.o., Milenkova ulica 9, 2000 Maribor.