ZAPOSLITEV
1st September 2021
Referent FRS (m/ž)

Iščemo kandidata za delovno mesto

REFERENT - finančno računovodska služba (m/ž)

Ste spretna in natančna oseba z odličnimi organizacijskimi sposobnostmi, ki se učinkovito znajde tudi med pisarniškimi opravili?

Zaradi širitve ekipe in povečanega obsega dela v Doorson ekipo vabimo odgovorno in zanesljivo osebo, ki si želi sodelovanja s strokovnim in tehnološko naprednim podjetjem.

Postanite del zgodbe podjetja, kjer skrbimo za inovativne rešitve na področju avtomatskih drsnih vrat in smo specialisti z lastnim razvojem, proizvodnjo ter tehnologijo.

Vaše naloge bodo obsegale

  • vodenje pisarniškega poslovanja (sprejem poslovnih partnerjev, telefonskih klicev, pošte, arhiviranje in ostala pisarniška dela),
  • vodenje zaposlitvenih postopkov in priprava vseh dokumentov iz kadrovskega področja,
  • vodenje evidenc delovnega časa, priprava podatkov za obračun plač in obračunavanje potnih nalogov,
  • knjiženje manj zahtevnih poslovnih dogodkov,
  • delo s terjatvami (telefonska izterjava, opomini),
  • organiziranje družabnih in poslovnih dogodkov (pikniki, zaključki, izobraževanja),
  • izvajanje drugih nalog po navodilih nadrejenih.

Pričakujemo

  • najmanj V. stopnjo izobrazbe ekonomske smeri,
  • poznavanje vsaj enega tujega jezika,
  • osnovno znanje knjigovodstva,
  • izpiljene organizacijske sposobnosti in sposobnost vzdrževati jasen pregled nad več aktivnostmi hkrati,
  • računalniška pismenost (okolje MS Windows, okolje MS Office),
  • hitro učenje, samostojnost pri delu, natančnost in doslednost,
  • dobre komunikacijske spretnosti ter pozitiven odnos do dela in sodelavcev,
  • zaželeno znanje programa Pantheon.

Nudimo

  • delo v urejenem, inovativnem in tehnološko naprednem okolju,
  • možnost dodatnega usposabljanja in izobraževanja,
  • nagrajevanje uspešnosti, možnost napredovanja,
  • dinamično in zanimivo delo,
  • skrb za zadovoljstvu pri delu,
  • krepitev timskega druženja.

Delovno mesto

  • pričetek dela TAKOJ,
  • poskusno delo 3 mesece,
  • poln (8-urni) delovnik,
  • zaposlitev za določen čas, z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas.

Vaše prijave z dokazili o izobrazbi in kratkim življenjepisom zbiramo na elektronskem naslovu zaposlitev@doorson.si ter na naslovu sedeža podjetja DOORSON d.o.o., Milenkova ulica 9, 2000 Maribor.