24th February 2020
Razpisano delovno mesto: PROTOTIPNA dela in proizvodnja

Zaradi širitve proizvodnje in povečanja prodaje iščemo kandidate (m/ž) za delovno mesto:

PROTOTIPNA DELA IN PROIZVODNJA

Vaše naloge bodo obsegale:

Prototipna dela
_ sodelovanje pri razvoju produktov avtomatskih vrat,
_ sodelovanje pri razvoju novih sklopov (kreiranje, inoviranje, konstruiranje, analiza, testiranje),
_ izdelava prototipnih elementov za razvoj (struženje, rezkanje, lasersko rezanje, …),
_ sestava prototipnih sklopov za razvoj.

Redna proizvodnja
_ enostavnejše obdelave,
_ sestava sklopov,
_ sestava produktov,< br />_ enostavno varjenje (izpit ni potreben).

Od kandidatov pričakujemo

_ inovativna znanja iz mehanike, sestave, tehnologije materialov, mehanskih obdelav,
_ inovativno razmišljanje in fleksibilnost,
_ želena izobrazba III., IV. V. ali VI. stopnje strojne smeri,
_ prednost imajo inovatorji,
_ samoiniciativnost, vestnost in natančnost,
_ vozniški izpit B – kategorije.

Nudimo

_ delo v tehnološko sodobnem okolju (NC in CNC stroji, …), 3D printerji, laserski rezalnik,
_ delo v mladem in inovativnem okolju,
_ dinamično in zanimivo delo,
_ skrb za zadovoljstvo pri delu,
_ možnost dodatnega usposabljanja in izobraževanja na strokovnem področju,
_ krepitev timskega druženja,
_ osebni razvoj ob osvajanju novih znanj z možnostjo napredovanja.

Delovno mesto

_ iščemo dolgoročni kader,
_ poskusno delo 3 mesece,
_ poln (8 urni) delavnik,
_ delo za določen čas – z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
_ eno izmensko delo.

Vaše prijave z dokazili o izobrazbi, ocenami in kratkim življenjepisom bomo zbirali na elektronskem naslovu zaposlitev@doorson.si ter na naslovu sedeža podjetja DOORSON d.o.o., Milenkova ulica 9, 2000 Maribor. Za podrobnejše informacije o prostem delovnem mestu se lahko obrnete na Barbaro Veingerl 02/4605560.