24th February 2020
Razpisano delovno mesto: Delavec v proizvodnji

Zaradi širitve proizvodnje in povečanja prodaje iščemo kandidate (m/ž) za delovno mesto:

DELAVEC V PROIZVODNJI

Vaše naloge bodo obsegale:

_ razrez in obdelava aluminijastih profilov,
_ sestava manjših mehanskih sklopov,
_ končna sestava vrat (okvirji, sklopi),
_ sestava produktov.

Od kandidatov pričakujemo

_ dokončana poklicna ali srednješolska izobrazba ( III.-V. stopnje ) strojne ali druge tehnične smeri,
_ samoiniciativnost, avtokontrola, vestnost in natančnost,
_ delavnost, zanesljivost in odgovornost,
_ ročne spretnosti in okretnost,
_ vozniški izpit B – kategorije.

Nudimo

_ delo v mladem in inovativnem okolju,
_ dinamično in zanimivo delo,
_ skrb za zadovoljstvo pri delu,
_ možnost dodatnega usposabljanja in izobraževanja na strokovnem področju,
_ krepitev timskega druženja,
_ nagrajevanje uspešnosti, možnost napredovanja.

Delovno mesto

_ poskusno delo 3 mesece,
_ poln (8 urni) delavnik,
_ delo za določen čas – z možnostjo dolgoročnega sodelovanja,
_ eno izmensko delo.

Vaše prijave z dokazili o izobrazbi, ocenami in kratkim življenjepisom bomo zbirali na elektronskem naslovu zaposlitev@doorson.si ter na naslovu sedeža podjetja DOORSON d.o.o., Milenkova ulica 9, 2000 Maribor. Za podrobnejše informacije o prostem delovnem mestu se lahko obrnete na Barbaro Veingerl 02/4605560.