ZAPOSLITEV
8th November 2021
Delavec v proizvodnji (m/ž)

Iščemo kandidata za delovno mesto

DELAVEC V PROIZVODNJI (m/ž)

Vas zanima tehnično usmerjeno in razgibano delovno okolje v proizvodnji avtomatskih drsnih vrat?

Zaradi širitve ekipe in povečanega obsega dela v Doorson ekipo vabimo odgovorno, spretno in zanesljivo osebo, ki si želi sodelovanja s strokovnim in tehnološko naprednim podjetjem.

Postanite del zgodbe podjetja, kjer skrbimo za inovativne rešitve na področju avtomatskih drsnih vrat in smo specialisti z lastnim razvojem, proizvodnjo ter tehnologijo.

Vaše naloge bodo obsegale

  • razrez in obdelava ALU profilov,
  • sestava manjših mehanskih sklopov,
  • enostavnejše obdelave,
  • končna sestava vrat (okvirji, pogonske enote),
  • pakiranje in priprava na odpremo.

Pričakujemo

  • dokončana poklicna ali srednješolska izobrazba strojne ali druge tehnične smeri (III.-IV. stopnja),
  • dobre ročne in motorične spretnosti,
  • avtokontrola, samoiniciativnost, vestnost in natančnost,
  • delavnost, zanesljivnost in odgovornost,
  • vozniški izpit B kategorije,
  • skrb za red in čistočo na delovnem mestu ter
  • pozitiven odnos do dela.

Nudimo

  • delo v urejenem, inovativnem in tehnološko naprednem okolju,
  • možnost dodatnega usposabljanja in izobraževanja na strokovnem področju,
  • dinamično in zanimivo delo,
  • skrb za zadovoljstvu pri delu,
  • nagrajevanje uspešnosti, možnost napredovanja.

Delovno mesto

  • poskusno delo 3 mesece,
  • poln (8-urni) delovnik,
  • zaposlitev za določen čas, z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas.

Vaše prijave z dokazili o izobrazbi, ocenami in kratkim življenjepisom zbiramo na elektronskem naslovu zaposlitev@doorson.si ter na naslovu sedeža podjetja DOORSON d.o.o., Milenkova ulica 9, 2000 Maribor.